No menu items!

rreh

“Qaj si k*rvë, do të të fotografoj lakuriq”, kandidati për gjyqtar tenton të përdhunojë ish-të dashurën

“Stop” sjell sot rastin e një magjistrati, kandidat për gjyqtar, Elis Dine. Sipas informacioneve, Elisi është pranuar nga shkolla e Magjistraturës dhe KLGJ dhe aktualisht është duke përfunduar praktikën pranë Gjykatës, Dhoma Penale dhe pritet të dalë gjyqtar. Por...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img