No menu items!

rover

Roveri i NASA-s zbulon shenja jete në planetin Mars

Roveri Perseverance i NASA-s është  një mjet për ngasje në terren të ashpër, i drejtuar me telekomandë mbi terrene jashtëtokësore dhe ndodhet në Mars për më shumë se 250 ditë. Ditën e djeshme, NASA njoftoi nëpërmjet Twitter që ky...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img