No menu items!

rei manaj

Video/ Pas 4 vitesh, Rei Manaj rikthehet te goli në Serie A

U deshën 4 vite pritje, qoftë edhe për faktin se pas aventurës me Pescara ai lëvizi duke shkuar në Serie B dhe Spanjë nga La Liga në Segunda Division, që Rey Manaj të kthehej te goli në Serie A! E...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img