No menu items!

raporti

Rama e cilëson ‘të kopjuar’ raportin e DASH për Shqipërinë

Kryeministri, Edi Rama ka reaguar mbi raportin e Departamentit Amerikan të Shtetit të vitit 2021 për Shqipërinë. Në një postim në Twitter, rreth 24 orës pas publikimit, Rama e cilëson raportin ‘të vjetër’ dhe ‘të kopjuar’ nga një vit më...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img