No menu items!

provokim

Big Brother/ Fifi provokon Granitin, ia vendos këmbët afër ‘barkut’

Pas situatës së krijuar disa ditë më parë, kur Graniti i tha Fifit se e do si motër, dyshja është rikthyer sërish me ngacmime. Ka qenë Fifi ajo që i ka vendosur këmbët Granitit në prehërin e tij dhe...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img