No menu items!

propaganda

Osmani: Do të angazhohemi kundër propagandës ruse

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani në Samitin për Demokracinë tha se demokracia nuk duhet të merret si e mirëqenë. Ajo u zotua se Kosova do të punojë me të gjitha shtetet për të “kundërshtuar ndërhyrjen dhe propagandën ruse dhe...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img