No menu items!

pranga

Goditet grupi kriminal në Shkodër, 16 në pranga për kultivim dhe trafikim kanabisi

Një grup kriminal që merrej me kultivimin, prodhimin dhe trafikimin e kanabisit në Shkodër, është goditur nga policia në kuadër të megaoperacionit të koduar “Qarku”. Drejtori i Drejtorisë Vendore të Policisë Shkodër, Hamdi Fjora tha në një deklaratë për mediat...

Tiranë, vihen në pranga 6 persona për vepra të ndryshme penale

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr.1 bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit F. Q, 36 vjeç dhe shpallën në kërkim shtetasit B. Q dhe B. Q, pasi në fshatin Tujan, për motive të dobëta, kanë...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img