No menu items!

police

Aksion anti-kontrabandë në veri të Kosovës, lëndohen 5 policë

Pesë efektivë të policisë së Kosovës janë lënduar dhe një makinë e Policisë Kufitare është dëmtuar gjatë një aksioni anti-kontrabandë në fshatin Jashanicë të Leposaviçit. Drejtuesi i kamionit që pdyshohej se po transportonte mallin e kontrabanduar, nuk iu bind urdhrit për...

Zbardhet dosja – Si u fundosën 32 policët në Morinë

TIRANË– Policët e arrestuar në Kukës, të akuzuar për korrupsion në Shqipëri dhe Kosovë, kanë dalë sot para Gjykatën e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (GJKKO), nën masa të forta sigurie. Gjatë seancës së sotme, mësohet se...

Gledis Nano: Të kryejnë testin e drogës të gjithë punonjësit e policisë

Drejtori i Policisë së Shtetit, Gledis Nano ka urdhëruar kryerjen e testit të drogës për punonjësit e Policisë së Shtetit. Burime për media raportojnë se 20 të parët sot janë dërguar sot pranë Institutit të Mjekësisë Ligjore, reparti i toksologjiese...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img