No menu items!

Petar Petkoviç

Petkoviç: Prishtina s’mund të më ndalojë që të ndihmoj serbët në Kosovë

Drejtori i së ashtuquajturës Zyrë për Kosovën në Qeverinë e Serbisë, Petar Petkoviç, deklaroi se nuk do të heqë dorë nga vizitat e tij në Kosovë. Sipas tij, Prishtina nuk mund ta ndalojë atë që të ndihmojë serbët në Kosovë,...

Petkoviç: Serbët në Kosovë presin me padurim vizitën e Brnabiç

Drejtori i Zyrës për Kosovën në qeverinë serbe, Petar Petkoviç deklaroi se populli serb në Kosovë e pret me padurim vizitën e kryeministres së Serbisë, Ana Brnabiç. Ai u shpreh se vizita e saj ka peshë dhe domethënie të veçantë...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img