No menu items!

peng

Rusët rrëmbejnë nënkryetarin e bashkisë në rajonin e Sumy

Trupat ruse kanë rrëmbyer nënkryetarin e bashkisë Nova Sloboda, në rajonin Sumy të Ukrainës veriore. Lajmi është bërë me dije nga kryetari i rajonit Dmytro Zhyvytskyi. “Ky është Oleksiy Shibayev, nënkryetari i bashkisë së qarkut Nova Sloboda, i cili u...

Drejtori sportiv: Lewandowski te Palermo, pengu më i madh

Robert Lewandowski është pengu më i madh si drejtor sportiv i Walter Sabatini-t. Ka qenë vetë ai që e ka rrëfyer në një intervistë të dhënë për Tuttosport: “Kur isha te Palermo, ai luante në Serinë B polake. Më pëlqeu dhe...

Tentohet të merret peng një person në Shkodër, policia parandalon ngjarjen

Policia e Shtetit ka parandaluar një ngjarje kriminale në fshatin Mjedë të Shkodrës, ku një person është tentuar që të merret peng. Siç edhe duket nga pamjet e publikuara nga Policia, makina me të cilin po qarkullonin tre persona,...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img