No menu items!

pazar

“SPAK-u të hetojë që nga Presidenti nëse ka b*thë”, Murrizi: Ja pazari i rradhës Rama-Basha

Nga: Myslim Murrizi U “ emocionova” shumë nga propozimet e Lul Bardhit dhe Garze Bashës për “ndryshimet” Kushtetuese. Them propozime të çiftit Basha-Bardhi sepse shumica e Deputetëve të grupit parlamentar nuk kanë asnjë dijeni apo informacion se për çfarë bëhet fjalë? Sa...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img