No menu items!

pastrim parash

Pastrim parash me Rezart Taçin? Prokuroria Speciale në Mal të Zi nis hetimet për presidentin Gjukanoviç

Presidenti i Malit të Zi Milo Gjukanoviç, do të merret në peytje nga prokuroria e vendit të tij. Ky vendim vjen pas operacionit të SPAK një javë më parë në bashkëpunim me Prokurorinë e Palermos, ku u bllokuan më...

Bashkëpuntorë të Rezart Taçit për pastrim parash/ GJKKO jep masën e sigurisë për dy të arrestuarit

GJKKO ka vendosur të lërë në burg dy bashkëpunëtorët e biznesmenit Rezart Taçi (i shpallur në kërkim), Artur Balla dhe Bledar Lilo. Gjykata e Posaçme ka caktuar ‘arrest në burg’ për Ballën dhe Lilon të arrestuar për pastrim parash. Mësohet...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img