No menu items!

partia demokratike

Berisha falenderon mbështetësit: Sot është koha e veprimit, ju pres në Partinë Demokratike

Një ditë pas mbajtjes së Kuvendit të 11 Dhjetorit të Partisë Demokratike, ish-Kryeministri Sali Berisha ka falenderuar delegatët dhe militantët e PD-së. Në një reagim në rrjetet sociale, ai e konsideron Kuvendin e 11 Dhjetorit mbledhje historike. Berisha thotë se tashmë...

Shkrirja e Partisë Demokratike, e vetmja alternativë që Edi Rama të mos fitojë mandatin 4

Nga: Kreshnik Spahiu Demokratët 30-vjet kanë luftuar me njëri-tjetrin më shumë se me socialistët. Lufta dhe urrejtja brenda llojit është më e madhe se lufta me kundërshtarët. Partia Demokratike është shndërruar në kancerin e pluralizmit politik në Shqipëri. Në 30-vjet, ajo shkatërroi dhe...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img