No menu items!

parandalimi

Me armë zjarri në Tiranë, arrestohen babë e bir

Babë e bir janë vënë në prangat e policisë pasi akuzohen për armbëmbajtje pa leje. Uniformat blu bëjnë me dije se në kuadër të operacionit policor “Parandalimi” janë arrstuar shtetsit S.J, 39 vjeç dhe dhaji i tij E.J, 16 vjeç...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img