No menu items!

PALOMA

Çmenduri në Big Brother VIP/ Fifi dhe Paloma puthen në buzë (Foto)

Në Big Brother Vip ka ardhur puthja e parë në buzë nga Fifi, por nuk është me Granitin, ashtu siç të gjithë prisnin. Ka qenë Paloma ajo që ka shkëmbyer puthjen në buzë me këngëtaren, ndërkohë që aty afër ka...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img