No menu items!

pallat

VIDEO/ Raketet ruse godasin pallatin shumëkatësh në Kiev

Një bllok apartamentesh shumëkatëshe në Kiev është goditur nga një raketë shkatërruese mëngjesin e sotëm ndërsa luftimet vazhdojnë të zhvillohen në kryeqytet midis forcave rus dhe forcave ukrainase. Shërbimet e urgjencës thanë se numri i viktimave nga sulmi në rrethin...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img