No menu items!

pala greke

Meta: Nuk kam dijeni nëse janë ndërperë negociatat me palën greke për detin

Presidenti i Republikës, Ilir Meta deklaroi se nuk është në dijeni nëse janë ndërprerë negociatat midis Shqipërisë dhe Greqisë, në lidhje me çështjen e kufirit detar. Në një deklaratë për mediat nga Presidenca, Meta u shpreh se kryeministri Edi Rama...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img