No menu items!

paketa

Sindikata e Fermerëve kundër paketës fiskale: Të mbjellat kanë rënë me 30%

Shoqata e Eksportuesve Shqiptarë të Fruta-Perimeve, Këshilli i Agrobiznesit Shqiptar (KASH) dhe Sindikata e Fermerëve, në një letër drejtuar kryeministrit Edi Rama, ministres së Financave dhe Ekonomisë, Delina Ibrahimaj, dhe ministres së Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Frida Krifca, kundërshtojnë...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img