No menu items!

pagese

Abramoviç mund të refuzojë të paguajë kredinë prej 1.6 miliardë stërlina

Pikërisht kur menduam se gjithçka po shkonte pa probleme dhe një blerje ishte afër, dëgjojmë se ka telashe me shitjen e Çelsit. Times raporton se ekziston frika se e gjithë shitja mund të shembet, sepse Roman Abramoviç dëshiron të rikuperojë kredinë...

Ish-efektivi u ekzekutua nga vrasës me pagesë/ Detaje nga atentati në Laç

Zbardhen detaje të reja në lidhje me ngjarje e rëndë të ndodhur mëngjesin e së hënës (1 nëntor), ku u ekzekutua me armë zjrri, ish-efektivi i policisë, Xhelal Reçi. Burimet për ''Konfidenciale.com'', bëjnë me dije se nga hetimet e deritanishme,...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img