No menu items!

paciente

Tomini: 94% e pacientëve të hospitalizuar janë të pavaksinuar kundër Covid-19

Zëvendës ministrja e Shëndetësisë, Eugena Tomini deklaroi në mbledhjen e sotme në Komisionin për Punën, Çështjet Sociale dhe Shëndetësinë, se 94% e pacientëve të hospitalizuar janë të pavaksinuar. Tomini theksoi se në javët e fundit incidenca ka qenë e qëndrueshme. Eugena...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img