No menu items!

pa tifoze

Dy supersfida të Ligës së Kampioneve do të luhen pa tifozë

Dy nga ndeshjet më interesante që mbyllin fazën në grupe të Ligës së Kampioneve, do të zhvillohen pa praninë e tifozëve. Autoritetet gjermane kanë vendosur që sfidat që do të luhen në Bavari dhe Saksoni, do të zhvillohen pa...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img