No menu items!

organizem

Vaji i peshkut, efektet e panjohura në organizëm kur e teproni me dozat

Vaji i peshkut është një burim i shkëlqyer i acideve yndyrore omega-3. Ato ndihmojnë në uljen e triglicerideve, eliminimin e inflamacionit dhe zbutjen e simptomave të reumatizmës. Megjithatë, këto vlera nuk duhet t’ju shtyjnë ta teproni me vajin e peshkut. Në këtë...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img