No menu items!

ogerta manastirliu

Manastirliu: Nga viti ardhshëm, 150 kuota të reja pranimi për studentët e Mjekësisë

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu dhe Rektori i Universitetit të Mjekësisë prof. Arben Gjata kanë nënshkruar Memorandumin e ri të Bashkëpunimit midis Universitetit të Mjekësisë dhe Ministrisë së Shëndetësisë. Ministrja Manastirliu deklaroi se ky Memorandum, i hap rrugë një bashkëpunimi...

“Green Pass” për të hyrë në lokale? Ja si përgjigjet Manastirliu

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu sot në Komisionin e Ekonomisë dhe Financave shtjelloi më shumë paralajmërimin e bërë pak ditë më parë nga Kuvendi se edhe në Shqipëri do ndiqet modeli i vendeve evropiane, ku për të hyrë në...

Manastirliu: Presim rritje të infektimeve me Covid-19 në dimër

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka bërë me dije se gjatë periudhës së dimrit në vend do të ketë një shtim të infektimeve nga pandemia e koronavirusit. E ftuar në emisioinin “Kjo javë”, ministrja tha se kishin përgatitur disa skenarë...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img