No menu items!

nuredin dumani

Merret në mbrojtje polici, dyshohet se Dumani kishte marrë porosi për ta vrarë

Oficeri i policisë, Krenar Guçe është marrë në mbrojtje, për shkak se një foto e tij është gjetur në celularin e Nuredin Dumanit. Fakti që në celularin e Dumanit është gjetur fotoja e oficerit, ka shtyrë hetuesit të dyshojnë se...

Berisha: Dumani të rrëfejë çdo krim, banda e Elbasanit lidhje me qeverinë

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka kërkuar që Nuredin Dumani të rrëfejë të gjitha krimet që ka kryer, pasi deri më tani ka dëshmuar për disa prej tyre. Në një deklaratë për mediat nga selia blu, Berisha deklaroi se...

I akuzuar për 7 vrasje, mbahet seanca ndaj Nuredin Dumanit

Ditën e sotme, mësohet se do të zhvillohet seanca gjyqësore nga Gjykata e Elbasanit për dhënien e masës së sigurisë për Nuredin Dumanin, i arrestuar tre ditë më parë. Seanca pritet të zhvillohet në orën 15:00 të ditës së sotme,...

Talo Çela dhe Nuredin Dumani lajnë hesapet me kallash

Kanë lënë pas shumë miq dhe shokë të vrarë përmes një historie grabitjesh që e trondit vendin rregullisht, por dy banditët Talo Çela dhe Nuredin Dumani kanë gjetur sërish terren të lirë për të provuar ta vrasin njëri-tjetrin. Sërish në...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img