No menu items!

nipi

Tronditet Vlora: Nipi vret xhaxhin, më pas edhe veten

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Vlorën mbrëmjen e sotme. Sipas informacioneve paraprake, mësohet se në fshatin Mekat, nipi ka vrarë xhaxhanë e tij, dhe më pas veten. Ende nuk dihen shkaqet e kësaj ngjarjeje të rëndë, teksa policia ka...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img