No menu items!

nikel

Grabitet banesa e biznesmenit në Krujë, i marrin 100 mijë euro dhe i presin gishtin me gërshërë

Dhjetë perosna kanë grabitur banesën e një biznesmeni në Nikel të Krujës, duke marrë flori dhe një shumë monetare prej 100 mijë eurosh. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm, teksa mësohet se sipas...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img