No menu items!

ngacmim

Skandal: Drejtori i shkollës në Pogradec ngacmonte seksualisht dy 14-vjeçare

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në shkollat e vendit ku një drejtor shkolle ka ngacmuar seksualisht dy 14-vjeçare. Ngjarja ka ndodhur në Pogradec dhe burime bëjnë me dije se i arrestuari për këtë ngjarje është shtetasi Adriatik Haxhillari. Adriatik Haxhillari...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img