No menu items!

ndalim

India ndalon eksportin e grurit

India ka ndaluar eksportin e grurit teksa çmimet janë rritur në të gjithë botën për shkak të agresionit rus në Ukrainë. Drejtori i Përgjithshëm i Tregtisë së Jashtme të Indisë publikoi një deklaratë ku thuhej se ndalimi i eksportit të...

Rusia ia ndalon hyrjen nënpresidentes amerikane, Kamala Harris

Rusia më 21 prill vendosi ndalime të udhëtimeve ndaj nënpresidentes amerikane, Kamala Harris, shefit të Facebook-ut, Mark Zuckerberg dhe dhjetëra figurave të rëndësishme amerikane dhe kanadeze të tjerë, për shkak të sanksioneve që Perëndimi ka vendosur ndaj Rusisë lidhur...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img