No menu items!

moska

“I dobët, i sëmurë dhe në delir”, Moska i përgjigjet Biden

Deklaratat e Biden nga Varshava, se Putin është një “kasap” i cili “nuk mund të qëndrojë në pushtet”, kanë marrë përgjigje edhe nga Kremlini. Ata e kanë quajtur liderin amerikan “të dobët, të sëmurë dhe në delir”. Analistët kanë dalë në...

Sanksionet izolojnë Rusinë, Irani: Gati të ndihmojmë Moskën

Irani është paraqitur i gatshëm për të ndihmuar Federatën Ruse në një kohë kur vendi përballet me sanksione. Ndihma Rusisë do t’i vijë në sektorin e energjisë dhe karburanteve. Deklarata u bë nga ministri i naftës Javad Owji, pas një...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img