No menu items!

mjekesi

Manastirliu: Nga viti ardhshëm, 150 kuota të reja pranimi për studentët e Mjekësisë

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu dhe Rektori i Universitetit të Mjekësisë prof. Arben Gjata kanë nënshkruar Memorandumin e ri të Bashkëpunimit midis Universitetit të Mjekësisë dhe Ministrisë së Shëndetësisë. Ministrja Manastirliu deklaroi se ky Memorandum, i hap rrugë një bashkëpunimi...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img