No menu items!

mitrovice

Sulm me mjet shpërthyes në Kosovë pas marrëveshjes me Serbinë për energjinë

Një mjet shpërthyes është hedhur mbrëmjen e së enjtes, rreth orës 22:45 në objektin e elektro-distribucionit në veri të Mitrovicës. Burime për Kosova Press bëjnë me dije se përveç dëmeve materiale, nuk ka të lënduar në njerëz. Si pasojë e shpërthimit...

Sherr masiv dhe të shtëna me armë, plagosen tre shqiptarë në Mitrovicë (Video)

Një sherr masiv është shënuar mbrëmjen e djeshme në veri të Mitrovicës. Bëhet me dije se sherri ka nisur mes disa të rinjve, ku më pas ka degjeneruar dhe në përdorimin e armëve. Tre persona kanë mbetur të plagosur si...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img