No menu items!

mira rakacolli

A do të kemi ndryshim të orës policore? Ja si përgjigjet zv.ministrja Rakacolli

Zëvendësministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli, ka folur në lidhje me situatën ekoronavirusit në vendin tonë. E ftuar në rubrikën ''Opinion'' në ''News24'', Rakacolli bëri një apel për qytetarët, që të vaksinohen. Sipas saj, nga virusi Covid-19 po infektohen dhe po humbin...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img