No menu items!

milani

Champions League dhe Seria A, pse Milani ka dy fytyra

Champions dhe Seria A, ja pse “Djalli” ka dy fytyra Milan-Porto vuri në dukje tri aspekte, dy ndër të cilat janë inkurajuese. Edhe ai më pak pozitiv lë vend për mësime e mund të rezultojë i dobishëm, pasi një...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img