No menu items!

mianmar

SHBA vendos sanksione ndaj Kinës, Mianmarit dhe Koresë së Veriut

Shtetet e Bashkuara vendosën të premten sanksione të reja lidhur me të drejtat e njeriut ndaj dhjetëra njerëzve dhe subjekteve të lidhura me Kinën, Mianmarin, Korenë e Veriut dhe Bangladeshin dhe shtuan kompaninë kineze të inteligjencës artificiale SenseTime Group...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img