No menu items!

mesi

PSG nuk bind, shtypi francez fundos Messi-n me shokë

Në Francë, pavarësisht kryesimit bindës në kampionat, PSG është gjithmonë në qendër të kritikave. Footmercato ka analizuar rendimentin e pesë goditjeve të parisienëve në merkaton e verës, duke nënvizuar se askush nuk po jep atë që pritej, për arsye...

Shevchenko zbulon futbollistin që e meriton “Topin e Artë”

Në prag të dhënies së “Topit të Artë” për vitin 2-21, Andriy Shevchenko tha fjalën e tij për garën që po zhvillohet për çmimin e lakmuar: “Janë dy lojtarë në garë: Messi dhe Lewandowski. Messi ka fituar shumë, Lewandowski...

Champions League/ Milani me një këmbë jashtë turneut, Mesi përmbys Lajpcigun

Liverpuli ka triumfuar 3-2 ndaj Atletikos së Madridit në transfertë në një ndeshje plot emocione. Heroi për skuadrën angleze ishte Salah, i cili shënoi golin e fitores. Ndërkohë që Paris Saint Gerimain vuajti shumë për të marrë një fitore që...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img