No menu items!

mesazh

Video/ Berisha uron shqiptarët për Vitin e Ri (Mesazhi)

Në një videomesazh me rastin e ndërrimit të viteve, lideri historik i demokratëve, Sali Berisha ka bërë një bilanc të vitit 2021, i cilësuar prej tij si vit i tmerrshëm, por dhe vit i mrekullisë shqiptare. Berisha tha se viti...

“35 mijë euro për “kokën” e Albin Kurtit”, zbulohet mesazhi kërcënues ndaj kryeministrit të Kosovës

“35 mijë euro kush vret Albin Kurtin”, ka qenë ky mesazhi që ka alarmuar autoritetet, të cilët më pas kanë rritur dhe nivelin e sigurisë ndaj tij. Një postim në “facebook” ka qenë kërcënimi për kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti....
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img