No menu items!

meridiani

Meridiani nuk ia përton Einxhelit: Çfarë pune bën ti?

Hyrja e dy banorëve të rinj në shtëpinë e “Big Brother” duket se ka sjellë tensione mes banorëve. Ditën e djeshme, Einxhel dhe Meridiani janë përfshirë në një debat për shkak të famës që ka secili prej tyre. Ata po...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img