No menu items!

maska

Komiteti i Ekspertëve vendos heqjen e maskave dhe rihapjen e klubeve të natës

Komiteti Teknik i Ekspertëve ka marrë disa vendime në mbledhjen e zhvilluar mesditën e së hënës, në lidhje me disa nga masat anti-covid. Bazuar në situatën epidemiologjike e cila është përmirësuar, duke filluar nga 1 maji, do të hiqet detyrimi...

‘Der Spiegel’: Rama i shoqëruar në polici

Media gjermane ‘Der Spiegel’ ka publikuar të premten një artikull ku shkruhet se kryeministri Edi Rama është shoqëruar nga policia federale gjatë një vizite në Gjermani dhjetorin e vitit  të shkuar. Sipas ‘Der Spiegel’, incidenti është shënuar në bordin e avioni...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img