No menu items!

masat

Zvicra shtrëngon masat kundër Covid-19

Zvicra ka njoftuar për masa më ta ashpra kundër COVID-19 të premten më 3 dhjetor, pasi qeveria po lufton për ta përmbajtur një valë të infeksioneve dhe arritjen e variantit Omicron në këtë shtet. Ky shtet do të zgjerojë obligim...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img