No menu items!

marramendese

Misterioze dhe e pamatë, pasuria marramendëse e Vladimir Putin

Perëndimi po mban frymën teksa tensionet Rusi-Ukrainë janë përshkallëzuar. Vladimir Putin ka rritur prezencën e trupave në kufirin mes vendeve, ndërsa mbrëmjen e së hënës ai urdhëroi lëvizjen e tyre në dy rajone të Ukrainës Lindore, Luhansk dhe Donetsk. Sinjalet...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img