No menu items!

manuel nojer

Nojer rinovon kontratën me Bajernin e Mynihut edhe për dy vite të tjera

Manuel Nojer dhe Bajerni i Mynihut do të vijojnë bashkëpunimin mes tyre edhe për dy vitet e ardhshme. Lajmin e ka konfirmuar klubi gjerman në faqen e saj zyrtare, ku theksohet se Nojer do të qëndrojë në Mynih deri në...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img