No menu items!

makine

FOTO | Mjeti që përdorën rusët për të hyrë në uzinën në Gramsh

"Konfidenciale" ka siguruar foton e makinës që dyshohet se kanë përdorur dy shtetasit rusë dhe shtetsja ukrainsae për t’u afruar pranë uzinës ushtarake. Siç shihet, automjeti është i regjistruar me targa ukrainase “AX 6200 IP”. Në makinën e rusëve është...

Video/ Makina bie në lumin Shkumbin, 3 të vdekur nga aksidenti tragjik

Tre persona kanë humbur jetën nga aksidenti në aksin rrugor Elbasan-Librazhd, ku një automjet me të cilën udhëtonin 5 persona ra në lumin Shkumbin. Viktimat janë Elmi Keqa 52 vjeç, Elona Keqa 34 vjeç dhe Elis Sulmataj 18 vjeç. Ndërsa...

Ekzekutimi në Peqin, autorët djegin makinën

Një 35-vjeçar është ekzekutuar në rrugë me armë zjarri mëngjesin e kësaj të hëne në fshatin Gjoçaj të Peqinit. Ngjarja e rëndë është regjistruar rreth orës 08:40, teksa mësohet se viktima është identifikuar si Albi Bashaliu. Ky i fundit është vëllai...

Policia malazeze sekuestron 37.7 kg kokainë në makinën me targa shqiptare

Janë sekuestruar 37.7 kg kokainë në pikën kufitare të Debeli Brijeg të Malit të Zi. Mediat malazeze shkruajnë se droga është gjetur në një makinë me targa shqiptare. Kësisoj është arrestuar shoferi, shtetësia e të cilit ende nuk dihet. Policia njofton se makina...

Me 6 emigrantë në makinë, nuk i bindet policisë për të ndaluar

Kishte mbushur makinën me emigrantë të paligjshëm dhe pse policia i ka bërë shenjë të ndalonte, ai ka shtuar shpejtësinë. Bëhet fjalë për korçarin me Fatjon Muça, 39 vjeç i cili nuk i është bindur policisë, pasi në makinën tij...

Servisi nuk i rregullon makinën pronarit prej 3 vitesh, i shet pjesët e automjetit

Emisioni Stop në Tv Klan ka trajtuar mbrëmjen e së hënës rastin e një qytetari në Lushnje, i cili prej 3 vitesh ka lënë makinën ‘Seat Toledo’ në servis pas një aksidenti dhe nuk po e merr dot akoma...

Kompania kineze prezanton makinën fluturuese, ja kur do dalë në treg

HT Aero, një degë e prodhuesit kinez të automjeteve elektrike Xpeng Inc., prezantoi një makinë të re fluturuese që thotë se mund të lëvizë si në rrugë edhe në ajër. Kompania thotë se planifikon që makina e re të dalë...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img