No menu items!

magnitude 7.5

Tërmeti i fuqishëm me magnitudë 7.5 trondit Perunë (Video)

Një tërmet me magnitudë 7.5 goditi Perunë. Sipas Studimit Gjeologjik të Shteteve të Bashkuara (USGS) dhe Qendrës Kombëtare të Sizmologjisë të Perusë tërmeti është regjistruar orët e para të mëngjesit të së dielës. Epiqendra e tërmetit u raportua në rajonin...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img