No menu items!

lushnja

“Prindi 1 dhe prindi 2”/ Berisha: Është sulmuar familja shqiptare, po bëjnë “matrikullim” këtu?

Ish-kryeministri Sali Berisha është ndalur këtë të premte në qytetin e Lushnjës ku po zhvillon foltoren e radhës. Berisha është pritur nga qindra demokratë para ambineteve të Pallatit të Kulturës në këtë qytet. Në fjalën e tij Berisha përmendi dhe...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img