No menu items!

lirohet

I burgosur padrejtësisht për vrasje, lirohet pas 26 vitesh

SHBA– Dontae Sharpe, nga Karolina e Veriut, i dënuar gabimisht për vrasje dhe i burgosur për 26 vjet, i është dhënë një falje e plotë nga guvernatori. Ai kishte luftuar për të provuar pafajësinë e tij që nga arrestimi...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img