No menu items!

lindje

Rusia intensifikon sulmet në rajonin lindor të Luhanskut

Trupat ruse janë përpjekur të thyejnë linjat mbrojtëse të forcave ukrainase dhe të arrijnë kufijtë administrativë të rajonit lindor të Luhanskut. Kështu ka bërë me dije ushtria ukrainase nëpërmjet një raporti të publikuar mëngjesin e së hënës, shkruan BBC. Sipas Shtabit të...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img