No menu items!

lider

Erdogan: Nuk njoh Mitsotakis si lider të Greqisë

Presidenti turk Recep Tayyip Erdogan ka deklaruar se nuk e njeh më Kyriakos Mitsotakis si kryeministër të Greqisë fqinje dhe ka paralajmëruar se nuk do të takohet me të në një samit të afërt. Erdogan ka akuzuar kreun e qeverisë...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img