No menu items!

leroi sane

Sane: Me Bajernin fitoj gjithçka në 2022

Leroi Sane ishte një nga protagonistët kryesorë të skuadrës së Bajernit në fazën e parë të sezonit 2021-2022. Anësori i majtë ishte deciziv me golat dhe asistet e tij duke i dhënë një dorë skuadrës për t’u arratisur me...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img