No menu items!

leipzig

Bayern fiton ndeshjen spektakolare me Leipzig

Gola dhe spektakël në sfidën e mbrëmjes së të shtunës në Bundelisga mes Bayern Munich dhe Leipzig, e fituar 3-2 nga bavarezët në Allianz Arena. Muller ka zhbllokuar ndeshjen, para barazimit të ish-yllit të Milan-it, Andre Silva. Në fundin e...

Leipzig-PSG, Szoboszlai: Ja pyetja që më bëri Neymar para penalltisë

Një penallti në minutën e fundit i ka mohuar fitoren PSG-së kundër Leipzig në Champions League. Lojtari që ka shënuar nga pika e bardhë ka qenë Szoboszlai, i cili ka zbuluar provokimin që i ka bërë Neymar para se të...

Champions/ Messi nuk grumbullohet për ndeshjen ndaj Leipzig

Shenjat kishin mbërritur tashmë në pjesën e parë të ndeshjes kundër Lille, në Ligue 1, kur Pochettino e largoi Messin pas 45 minutash lojë. Sot ka ardhur konfirmimi: argjentinasi nuk është mirë dhe nuk do ta ndihmojë dot PSG-në...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img