No menu items!

kursi i kembimit

‘Rrëzohen’ Paundi dhe Dollari, monedha europiane fiton pikë

Dollari amerikan ka regjistruar rënie të vlerës këtë të martë teksa është blerë sot me 106.6 lekë dhe është shitur me 107.5 lekë krahasuar me ditën e djeshme. Ndërkaq edhe Paundi britanik ka shënuar një zbritje të kuotës pasi në...

Si është mbyllur kjo javë për valutat kryesore? Zhvlerësohet ndjeshëm monedha vendase

Monedha europiane e ka mbyllur këtë javë pozitivisht pasi në raport dje është blerë sot me 121.4 lekë dhe është shitur me 122 lekë sipas kursit të këmbimit lokal. Paundi britanik gjithashtu ka regjistruar rritje këtë të premte pasi në...

Dollari nuk ndalet ndërsa Euro dhe Paundi ‘rrëzohen’

Monedha europiane e ka mbyllur këtë javë negativisht duke humbur pikë në raport me dje teksa është blerë sot me 122.2 lekë dhe është shitur me 122.9 lekë. Sipas kursit të këmbimit lokal edhe Paundi britanik është dobësuar këtë fundjave...

Kursi i këmbimit/ Java nis negativisht për valutat kryesore ndërsa Dollari amerikan nuk luhatet

Dollari amerikan është valuta e vetme që nuk ka pësuar rënie këtë fillim jave duke vijuar sërish edhe këtë të hënë të blihet me 105.8 lekë dhe të shitet me 106.6 lekë sikurse edhe javën e shkuar. Monedha europiane e...
- Advertisement -spot_img

Latest News

- Advertisement -spot_img